sobota, 2 maja 2009

??

dziś sie zastanawiałam dlaczego ci ktorzy sie dopiero zarejestrowali mają lepiej??
najpierw meble lampa swieczki miska... ?? i co jeszcze a nadodatek to jeszcze zoabczcie ile mają kasy?? o niesprawidliwe

Jak pięknie

NIeuwierzycie ale zobaczcie sobie na apatament wirgina jest prześliczny
sama bym chciala miec taki

Witam

Hej wam w stardoll jestem angeljuliet
zwykłą osobą niebędącą superstar bedę komentować i opowiadać o
codziennosci staroll