sobota, 2 maja 2009

??

dziś sie zastanawiałam dlaczego ci ktorzy sie dopiero zarejestrowali mają lepiej??
najpierw meble lampa swieczki miska... ?? i co jeszcze a nadodatek to jeszcze zoabczcie ile mają kasy?? o niesprawidliwe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz