dziś sie zastanawiałam dlaczego ci ktorzy sie dopiero zarejestrowali mają lepiej??
najpierw meble lampa swieczki miska... ?? i co jeszcze a nadodatek to jeszcze zoabczcie ile mają kasy?? o niesprawidliwe
sobota, 2 maja 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz